Lista miast

Słoneczny Brzeg
Słoneczny Brzeg
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej znany kurort wakacyjny w Bułgarii, z najdłuższą i najszerszą plażą, naturalnymi wydmami, czystym i spokojnym morzem. Słoneczny Brzeg znajduje się na terenie gminy Nesebyr, około 35 km na północ od Burgas, 90 km na południe od Warny i 414 km od Sofii
zobacz 118 apartamentów
Elenite
Elenite
Elenite to urokliwa miejscowość nadmorska położona między pasmem górskim Starej Płaniny, a wybrzeżem Morza Czarnego. Tutaj góry i morze spotykają się, tworząc malowniczą zatokę. Panujący tu klimat, wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie Gości.
zobacz 19 apartamentów
Aheloy
Aheloy
Aheloy - Mały punkcik na mapie, na wybrzeżu Morza Czarnego, to miejscowość Aheloy, która jest jednocześnie „blisko” ale i „daleko”. Blisko bo nad samym morzem, blisko natury, ciszy i spokoju, zakorzeniona w antycznej historii. Po mimo swojej lokalizacji na drodze pomiędzy największymi ośrodkami na Wybrzeżu Morza Czarnego, Aheloy jest położony bardzo daleko od zurbanizowanego Centrum.
zobacz 47 apartamentów
Święty Włas
Święty Włas
Sweti Vlas (Święty Włas) – to mała miejscowość, gdzie zbocza góry "Stara Planina", opadają ku morzu. Prądy powietrzne między morzem, a górami wytwarzają unikalny klimatyczny fenomen. To jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc turystycznych.
zobacz 23 apartamenty
Sozopol
Sozopol
Sozopol uznawany jest za kulturalną stolicę bułgarskiego wybrzeża i jedno z najbardziej romantycznych miasteczek nad Morzem Czarnym. Zabytkowe Stare Miasto położone jest na skalistym półwyspie, który przecina gąszcz brukowanych uliczek. W lecie odbywa się tu wiele imprez kulturalnych.
zobacz 27 apartamentów
Carewo
Carewo
Carewo to miasto w południowo-wschodniej Bułgarii, położone 63 km na południe od Burgas i 472 km na południowy wschód od Sofii. Miasto jest pierwszym portem na południowej granicy Bułgarii, a od 1995 roku zostało ogłoszone międzynarodowym.
zobacz 6 apartamentów
Nessebar
Nessebar
Nie znamy osoby, której Nessebar by nie zachwycił. Nazywany jest - nie bez powodu - perłą wschodnich Bałkanów. Nessebar robi ogromne wrażenie. Robi na każdym, kto lubi maleńkie, urokliwe mieściny z niezwykłym klimatem, obfitujące w ciekawe zabytki i malownicze zaułki, poprzecinane wąskimi brukowanymi uliczkami. Mówi się, że to „perła Morza Czarnego” i nie ma w tym za grosz przesady. Dzień w Nessebarze do punkt obowiązkowy każdego nadmorskiego pobytu.
Primorsko
Primorsko
Primorsko to spokojna i cicha miejscowość położona nad samym Morzem Czarnym, która fascynuje wszystkich turystów swoją magiczną i fantastyczną atmosferą. Kameralna miejscowość zapewnia wszystkich odwiedzającym pełnie wrażeń i wakacyjnych doznań- gwarantując niezapomniany wypoczynek!
Koszarica
Koszarica
Kosharitsa – to zaciszna miejscowość zawieszona nad tętniącym życiem Słonecznym Brzegiem. Leży w otoczeniu pięknej zieleni, u podnóża Starej Płaniny. Wakacje w Kosharitsa w otoczeniu dziewiczej przyrody, dostarczą prawdziwego spokoju i atmosfery wiejskiego życia.
zobacz 1 apartament
Rawda
Rawda
Kameralna Ravda jest połączona z Nesebarem urokliwym pasem plaży. Pomimo bliskości dużych kurortów, takich jak Słoneczny Brzeg i Nesebyr, Rawda pozostaje cichym miejscem z ładną plażą odpowiednią dla osób w każdym wieku. Jest to szczególnie popularne miejsce wypoczynku rodzin z dziećmi.
zobacz 2 apartamenty
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie ciasteczek w Twoim urządzeniu dostosuj ustawienia przeglądarki.
OK