Doświadczenie i pasja
w branży turystycznej

Termin
Wybierz
Ilość gości
Aparthotel

Kim jesteśmy

Kochamy Bułgarię. Mieszkamy i pracujemy w Bułgarii i w Polsce. Od ponad 15 lat sprawujemy kompleksową opiekę nad apartamentami prywatnych właścicieli. Nasz zespół osobiście przygotowuje każdy z nich na przybycie gości i dba o Wasz komfort podczas pobytu. Jesteśmy w Bułgarii 365 dni w roku. Pracujemy w biurach w Słonecznym Brzegu i Sozopolu. Nasz zespół to obywatele Polski i Bułgarii. Obsługujemy prawie wszystkie miejscowości bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Oferty prywatnych apartamentów naszych właścicieli znajdziecie na kilkudziesięciu portalach na całym świecie.

1 tys+
przyjętych gości
1+
aparthoteli do Państwa dyspozycji
1+
miejscowości na wybrzeżu Morza Czarnego
1+
apartamentów do wyboru

Naszym gościom gwarantujemy

 1. Najatrakcyjniejsze apartamenty dla każdego

  Dla miłośnika pięknych plaż, dla wielbiciela dyskotek, dla poszukiwacza ciszy i spokoju, dla konesera sztuki i dla rodzin nie wychodzących z basenów. Od małych studiów po wielkie wille na kilkanaście osób.

 2. Komfort, bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia z pobytu

  Odbierzemy Cię z lotniska i zabierzemy na wspaniałe wycieczki z wielojęzycznymi pilotami. Zobacz nasze usługi

 3. Opiekę 24h na dobę

  Mówimy po polsku, bułgarsku, rosyjsku i angielsku. Nasze biuro w Bułgarii jest otwarte do późnych godzin nocnych, a dyżurny telefon działa całą dobę. Nigdy nie zostawimy Państwa bez pomocy. Załatwimy mechanika, opiekę medyczną w środku nocy czy bilet lotniczy w nagłym przypadku.

 4. Ceny wynajmu zawsze o wiele niższe niż w lokalnych hotelach czy biurach podróży

Naszym właścicielom gwarantujemy

 1. Pewność opieki i dbałość o apartament w pełnym zakresie

  O apartamenty dbamy jak o własne mieszkania. Nasza opieka techniczna zapewnia wsparcie w każdej specjalizacji (od drobnych po naprawdę duże remonty). Meblowanie, doposażania, media, rachunki, podatki, administratorzy kompleksów – nie mają dla nas tajemnic.

 2. Łączymy Was z gośćmi pragnącymi odpocząć w Bułgarii

  Przez cały rok jesteśmy do dyspozycji w Bułgarii i w Polsce. Państwa gościom zapewniamy na miejscu pełną opiekę.

 3. Coroczne rozliczenia z bułgarskim fiskusem

  Prowadzimy sprawy prawne i księgowe. Pomagamy w tłumaczeniach, wykonujemy prania i sprzątania, a wynajem prowadzony jest przez kilkudziesięciu partnerów na całym świecie. Działamy zgodnie z bułgarskim prawem, a nasza firma została doceniona przez Ministerstwo Turystyki w Bułgarii i uzyskała tytuł laureata w kategorii Innowacje.

Najwyższy standard obsługi

Zadowolenie naszych Gości jak i Właścicieli jest dla nas zawsze priorytetem. Dlatego wszystkie nasze procesy staramy się przygotowywać dbając o ich przejrzystość, sprawność i wysoki poziom.

Jesteśmy dla naszych klientów codziennie, a w sezonie letnim dodatkowo przez 24h na dobę. Dbamy o Wasz komfort, a nasz zespół pomocy technicznej reaguje szybko na wszelkie pojawiające się usterki, znalezione podczas sprzątania bądź też zgłoszone przez samych gości podczas ich pobytu.

Chętnie dzielimy się też naszą wiedzą w zakresie atrakcji znajdujących się w rejonie. Właścicielom zapewniamy aktualną wiedzę prawną i księgową.

Sprawdzone metody działania

Kilkanaście lat doświadczenia, pozwoliło nam doskonale poznać rynek i narzędzia do działania na nim. Korzystamy z naszej wiedzy i praktyki. Posiadamy własne narzędzia do wynajmu, współpracy z partnerami i właścicielami. Jesteśmy ekspertami rynku bułgarskiego i jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości. Bułgarska gościnność to dla nas priorytet. Większość z apartamentów powierzonych nam do zarządzania trafia z polecenia innych Właścicieli.

Co roku 45% rodzin to osoby, które gościliśmy w poprzednich latach.

Napisz do nas

+

Przedsiębiorca uzyskał subwencję Finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm, udzieloną przez PFR SA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie ciasteczek w Twoim urządzeniu dostosuj ustawienia przeglądarki.
OK