Carewo to miasto w południowo-wschodniej Bułgarii, położone 63 km na południe od Burgas i 472 km na południowy wschód od Sofii. Miasto jest pierwszym portem na południowej granicy Bułgarii, a od 1995 roku zostało ogłoszone międzynarodowym.

Carewo leży u podnóża góry Strandja - skąd schodzi do morza. Na południe od miasta znajduje się Papia Peak o wysokości 502 metrów, z których widok na Carewo i wybrzeże Strandja jest niesamowity. Miasto położone jest odpowiednio na trzech małych półwyspach i czterech zatokach, co czyni go wyjątkowym w Bułgarii. Położenie miasta jest podobne do Rio de Janeiro na znacznie mniejszą skalę (wiele zatok i małych plaż, bliskość góry). Linia brzegowa jest bardzo wcięta, na przemian skaliste półwyspy z małymi malowniczymi plażami. Pięć plaż o statusie plażowym to:

  • Centralna plaża o długości 274 m, bardzo blisko centrum miasta
  • Nestinarian w dzielnicy Vasiliko o długości 550 m
  • Plaża Popski o długości 150 m, na północ od miasta
  • Arapya o długości 600 m, położony 2 km w kierunku Łozenec
  • Oaza o długości 550 m, położona 3-4 km w kierunku Łozenec
  • Miasto jest centrum administracyjnym gminy Carewo.

Aparthotele w tym mieście

Nestinarka Beach
Carewo

Nestinarka Beach

Nestinarka Beach - Menada Apartamenty - idealne dla całej rodziny! Połączenie wygody, bliskości morza i fantastycznej atmosfery! Fantastyczne wakacje zagwarantowane!
0m
odległość od plaży
1
ilość basenów
100m
odległość od parkingu
0m
odległość od restauracji
0m
odległość od supermarketu
od 102 / dzień
ZOBACZ 4 APARTAMENTY
Rocamar
Carewo

Rocamar

Fantastyczny kompleks Rocamar usytuowany na samej plaży- połączenie wygody i komfortu! Idealne miejsce dla par, jak i rodzin z dziećmi!
0m
odległość od plaży
1
ilość basenów
100m
odległość od parkingu
0m
odległość od restauracji
50m
odległość od supermarketu
od 143 / dzień
ZOBACZ 2 APARTAMENTY
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie ciasteczek w Twoim urządzeniu dostosuj ustawienia przeglądarki.
OK